Dabīga, šķīdinātājus nesaturoša lineļļas krāsa, paredzēta iekšdarbiem un āra darbiem. Īpaši piemērota guļbūvju, koka fasāžu, dārza mēbeļu, grīdu, kā arī metāla izstrādājumu un kaļķa apmetuma krāsošanai . Krāsai piemīt laba nodilumizturība, labi pasargā koku no saules UV stariem un ir izteikti ilgizturīga. Ar lineļļas krāsu piesūcināta koksne ir pasargāta no mitruma iedarbības un koksnes bojāšanās. Ar lineļļas krāsu krāsots koks saglabā dabiskumu un ir elpojošs.

Lejupielādēt instrukciju: PDF

Detalizēta instrukcija krāsošanai ar lineļļas krāsu 

Nosacījumi jaunu koka logu krāsošanai ar lineļļas krāsu

Toņu palete

Sertifikāti

Veikalu saraksts, kur iespējams iegādāties lineļļas krāsu.

Krāsas uzklāšana: Koksnes virsmai jābūt sausai un attīrītai no netīrumiem. Virsmu piesātina (gruntē) ar Vincents Polyline lineļļu biezā kārtā, kas pirms tam uzkarsēta līdz 70°C uzklājot koka šķiedras virzienā. Pēc 2 stundām lieko neiesūkušos lineļļu noslauka ar lupatu. Ļauj nožūt aptuveni 24 stundas. Lineļļas krāsu pirms lietošanas labi samaisa. Krāsu klāj ar otu. Ja netika gruntēts, tad pirmā kārta uzklājama biezākā slānī. Pēc 2,5-4 stundām nesasūkušos krāsu noslauka ar lupatu, laiks atkarīgs no koksnes tipa un virsmas veida. Krāsai jāļauj nožūt, tad krāsošanu atkārto 2-3 reizes (pēc vajadzības, kā iepriekš aprakstīts). Krāsu uzklāj vienmērīgā plānā slānī, to vispirms uznes uz virsmas šķiedru virzienā, nenoklājot visu virsmu, pēc tam, uznesto krāsu ar otu ierīvē virsmā perpendikulāri šķiedru virzienam, un pēc krāsas ierīvēšanas, krāsojuma štrihu vienmrīgi izvelk paralēli šķiedru virzienam. Darba virsmas un apkārtējai temperatūrai jābūt vismaz +8 C un gaisa relatīvais mitrums nedrīkst pārsniegt 70%. Patēriņš ir 1 litrs krāsas uz 10-12 m2 virsmas, atkarība no koksnes tipa un uzsūkšanas spējas.

Sīkāk par lineļļas krāsu īpašībām lasāms šeit>>

Lai uzdotu Jūs interesējošos jautājumus par lineļļas krāsām, lūdzu sazinieties ar mūsu speciālistiem, vai nosūtiet savu jautājumu elektroniski!

Jaunumi